Jak se Praha bavila

akceSUPERLAST 26.5. 15 hod za 99 Kč

Vypravte se s námi na zbrusu novou trasu. Naše procházka začíná Na Můstku, dále vás průvodce povede uličkami Starého a Nového Města až do blízkosti Emauzského kláštera. Po procházce je možno zúčastnit se koncertu v sále Emauzského kláštera.

Tentokrát si budeme vyprávět o tom, jak se Praha bavila. Divadla, biografy, kabarety, hospody a cirkusy. O tom všem bude řeč v rámci naší 90timinutové výpravy. Zazní mnoho slavných jmen a uvidíte mnoho slavných míst. Bude to nejen Stavovské divadlo a Nároní divadlo, Žofín a Emauzský klášter, ale i hospody U Pinkasů, U Medvídků, U Fleků a další. Byla Josefina Dušková tajnou láskou Mozartovou? Kam chodili na pivko otec a syn Masarykové? Kde byl první pražský ting-tangl ? Jak to bylo s požárem Národního divadla? Pokud víte přesně, tak to s námi chodit nemusíte :)

Objednávka - Jak se Praha bavila

Objednávat procházku Jak se Praha bavila můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 1 800 Kč. Voucher vám vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 100 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

  • Partneři: