Kostýmované procházky - báječný zážitek pro všechny generace (C)

Že jste ještě nikdy nepotkali ducha? To je divné... Asi nevíte, jak na
to :) My vám poradíme. Prozradíme vám kouzelnou formuli, díky které je možno
dostat se do světa pražských strašidel nejen v hodině duchů. Nevěříte?

Věřte!

 

Trasa Za legendami Staré Města

Sraz u Prašné brány (Náměstí Republiky), průvodce čeká s obrázkem kostlivce

Začínáme u Prašné brány, trasa vede přes Ovocný trh, Ungelt, Staroměstské, Malé, Mariánské a Anenské náměstí až na Smetanovo nábřeží. Rozloučíme se pohádkovým výhledem na Pražský hrad a Karlův most. Po cestě nás čeká setkání s Turkem z Ungeltu, Žebravým kostlivcem a mnoha dalšími.

Trasa Za legendami Hradčan a Pohořelce

Sraz na zastávce tramvaje č. 22 Pohořelec, průvodce čeká s obrázkem kostlivce

Naše trasa vede přes Pohořelec, Loretánské náměstí a Nový Svět na Hradčanské náměstí. Poté projdeme areálem Pražského hradu a naše dobrodružné putování zakončíme nad Starými zámeckými schody. Uvidíme kromě jiného místo, kde se propadla zlá kněžna Drahomíra do pekla (čerty se to tam dodnes jen hemží), čeká nás setkání se sv. Janem Nepomuckým a pyšnou princeznou z Černínského paláce. Uvidíme několik prastarých vězení a mučíren. Více ale neprozradíme. Pojďte s námi a nechte se překvapit.

Čarodějnice Evelína vypráví. aneb legendy Malé Strany a Kampy

Sraz u východu ze stanice metra Malostranská, čarodějnici Evelínu jistě poznáte :)

Koho jiného na čarodějnice zvolit za průvodce, než právě čarodějnici! Dobře zná všechny čerty, vodníky, klekánice, skřety, skřítky a přízraky široko daleko. Žádné tajemství před ní neobstojí a její zkušenost v oboru je značná. Vždyť je jí bezmála 500 let! Zaposlouchejte se do jejího vyprávění o tom, co  děsuplného se dělo a děje.

Strašidelný Vyšehrad

Sraz u východu ze stanice metra Vyšehrad

Od stanice metra se vypravíme směrem na Vyšehrad. Hned u Táborské brány nás čeká překvapení!  U další vyšehradské brány zvané Špička nás čeká setká s jednou velmi slavnou osobností českých dějin. A což teprve brána Leopoldova a podivný duch s ní spojený!  U vyšehradského hřbitova vyslechneme nejednu záhrobní historku a možná některé z tajemných zjevení uvidíme. A pokud vydržíte až do konce naší dobrodružné výpravy, čeká vás setkání se samotným svatým Václavem.

 

 

 

Objednávka - Kostýmované procházky - báječný zážitek pro všechny generace (C)

Objednávat procházku Kostýmované procházky - báječný zážitek pro všechny generace (C) můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 1 800 Kč (elektronická podoba). Případně vám voucher vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Cena je 1990 Kč. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 150 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

  • Partneři: