Léto se Strašidelnou Prahou

akceS námi se nikdo nenudí :)

Milí přátelé, přejeme vám nádherné léto plné pohody, odpočinku a dobré nálady. Rádi bychom k ní přispěli, a proto jsme pro vás připravili celou řadu procházek včetně novinky - výpravy do pražských zahrad (premiéra 30.7.2022).

Náš program najdete zde.

Chcete ušetřit? Využívejte nabídku  našich last minute nabídek, či voucherů ze Slevomatu, případně našich rodinných voucherů.

Rodinné či přátelské výpravy mohou využít naše individuální procházky. Termín i trasu volíte vy. Průvodce se věnuje pouze vám! 

Pro dětské kolektivy máme speciální nabídky a hlavně ceny.

A POZOR! Provázíme nejen v Praze,ale i v Litoměřicích a  v Roudnici nad Labem. 

Zájímá vás něco? Potřebujete něco upřesnit? Pište, volejte, jsme tu pro vás!

Eva Hotovcová a Eliška Lengálová

info@strasidelnapraha.cz

tel. 603 215 324

 

Objednávka - Léto se Strašidelnou Prahou

Objednávat procházku Léto se Strašidelnou Prahou můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 1 990 Kč (elektronická podoba). Případně vám voucher vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Cena je 2190 Kč. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 190 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

  • Milí přátelé, zde přinášíme základní program našich procházek.

    Budeme jej podle vašeho zájmu průběžně doplňovat.

    Pro větší skupiny zajistíme na kteroukoliv procházku individuální termín.

    Volejte prosím 603 215 324 (Eva Hotovcová, Eliška Lengálová).

    Těšíme  se na vás :)

  • Partneři: