Loreta plná pokladů (C)

S vaším průvodcem se setkáte na stanici tramvaje Pohořelec (směr Bílá Hora). Průvodce čeká s obrázkem našeho firemného kostlivce :) A pak už vaše kroky povedou na Loretánské náměstí, kde se nejprve pokocháte půvabem náměstí samotného a dozvíte se, jak to vlastně všechno začalo.Vyslechnete starou loretánskou legendu, který vypráví, kterak andělé přenesli svatou chýši, tedy domek, ve kterém bydlela Panna Marie v Nazaretu, do italského města Loreto.Později začaly vznikat tvz.Loretánské kaple a my jednu z nich na Hradčanech máme. Kromě Loretánské kaple se budete moci podrobně seznámit s barokními ambity, bazilikou Narození Páně a věží se zvonkohrou. Obdivovat budete celou řadu uměleckých děl, ale především Loretánský poklad, který je po Svatovítském pokladu druhým nejcennějších chrámovým pokladem v České republice. Výklad je postaven tak, aby byl poutavý a přístupný i dětem. A vzhledem k tomu, že zazní celá řada legend a pověstí přijdou si i malí bezpochyby na své! 

Objednávka - Loreta plná pokladů (C)

Objednávat procházku Loreta plná pokladů (C) můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 1 800 Kč. Voucher vám vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 150 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

 • Dopřejte si procházku po Praze s rodinou či přáteli. Průvodce se bude věnovat pouze Vám! Vyberete trasu, která se Vám libí, termín, který Vám vyhovuje a hurá s námi za dobrodružstvím, zábavou a poučením. Voucher je určen pro šest osob, případné osoby navíc za mírný příplatek. Děti do šesti let zdarma. 

 • Milí přátelé, zde přinášíme základní program našich procházek.

  Budeme jej podle vašeho zájmu průběžně doplňovat.

  Pro větší skupiny zajistíme na kteroukoliv procházku individuální termín.

  Volejte prosím 603 215 324 (Eva Hotovcová, Eliška Lengálová).

  Těšíme  se na vás :)

 • Partneři: