Loreta plná pokladů (C)

akce19.10. od 10:30 hod za 150 Kč!

S vaším průvodcem se setkáte na stanici tramvaje Pohořelec (směr Bílá Hora). Průvodce čeká s obrázkem našeho firemného kostlivce :) A pak už vaše kroky povedou na Loretánské náměstí, kde se nejprve pokocháte půvabem náměstí samotného a dozvíte se, jak to vlastně všechno začalo.Vyslechnete starou loretánskou legendu, který vypráví, kterak andělé přenesli svatou chýši, tedy domek, ve kterém bydlela Panna Marie v Nazaretu, do italského města Loreto.Později začaly vznikat tvz.Loretánské kaple a my jednu z nich na Hradčanech máme. Kromě Loretánské kaple se budete moci podrobně seznámit s barokními ambity, bazilikou Narození Páně a věží se zvonkohrou. Obdivovat budete celou řadu uměleckých děl, ale především Loretánský poklad, který je po Svatovítském pokladu druhým nejcennějších chrámovým pokladem v České republice. Výklad je postaven tak, aby byl poutavý a přístupný i dětem. A vzhledem k tomu, že zazní celá řada legend a pověstí přijdou si i malí bezpochyby na své! 

Objednávka - Loreta plná pokladů (C)

Objednávat procházku Loreta plná pokladů (C) můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 1 800 Kč. Voucher vám vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 100 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

 • Milí přátelé, zde přinášíme základní program našich procházek.

  Budeme jej podle vašeho zájmu průběžně doplňovat.

  Pro větší skupiny zajistíme na kteroukoliv procházku individuální termín.

  Volejte prosím 603 215 324 (Eva Hotovcová, Eliška Lengálová).

  Těšíme  se na vás :)

 • Procházka strašidelnou Prahou! Nejlepší způsob, jak dětem představit historii stověžaté krasavice! S námi se nikdo nenudí :))) Výběr z několika tras.

 • Nová trasa vás zavede do  Pražské Lorety a odkryje vám její nejen duchovní poklady.

  Poutavé vyprávění vhodné i pro děti plné legend a napínavých příběhů.

 • Partneři: