Loreta plná pokladů (C)

S vaším průvodcem se setkáte na stanici tramvaje Pohořelec (směr Bílá Hora). Průvodce čeká s obrázkem našeho firemného kostlivce :) A pak už vaše kroky povedou na Loretánské náměstí, kde se nejprve pokocháte půvabem náměstí samotného a dozvíte se, jak to vlastně všechno začalo.Vyslechnete starou loretánskou legendu, který vypráví, kterak andělé přenesli svatou chýši, tedy domek, ve kterém bydlela Panna Marie v Nazaretu, do italského města Loreto.Později začaly vznikat tvz.Loretánské kaple a my jednu z nich na Hradčanech máme. Kromě Loretánské kaple se budete moci podrobně seznámit s barokními ambity, bazilikou Narození Páně a věží se zvonkohrou. Obdivovat budete celou řadu uměleckých děl, ale především Loretánský poklad, který je po Svatovítském pokladu druhým nejcennějších chrámovým pokladem v České republice. Výklad je postaven tak, aby byl poutavý a přístupný i dětem. A vzhledem k tomu, že zazní celá řada legend a pověstí přijdou si i malí bezpochyby na své! 

Objednávka - Loreta plná pokladů (C)

Objednávat procházku Loreta plná pokladů (C) můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 1 800 Kč (elektronická podoba). Případně vám voucher vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Cena je 1990 Kč. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 150 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

  • Partneři: