Aktuální informace

akcePřejeme vám mnoho zdraví a brzy na shledanou :)

Milí přátelé, vzhledem k opatřením vlády ohledně shromažďování osob jsme nuceni  naše skupinové výpravy pozastavit. Přecházíme však do online prostoru!!! :))) Nabízíme besedy pro školáky a online setkání na téma Hříšná Praha.

Jakmile to bude možné, obnovíme alespoň individuální výpravy.

V tomto roce se můžete těšit  například na naši novinku Po stopách ducha Zachariáše. Jedná se o cyklus procházek inspirovaných naší novou knuhou Zachariáš a tajemství stříbrných tenisek.

 

Stálé zdraví a mnoho pozitivní energie vám přeje  celý tým Strašidelné Prahy :)))

Důležité upozornění!!! Pokud končí platnost vašich voucherů, napište nám. Platnost prodloužíme :)

 

Objednávka - Aktuální informace

Objednávat procházku Aktuální informace můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 1 800 Kč (elektronická podoba). Případně vám voucher vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Cena je 1990 Kč. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 150 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

  • Partneři: