Zimní procházka strašidelným Starým Městem pražským (A)

Strašidelná Praha pro vás připravila malou zimní procházku. Trasa vede od Prašné brány úzkými uličkami a tajemnými zákoutími Starého Města, o jejichž existenci jste možná dosud neměli ani tušení. Celetnou a Karlovu ulici jistě znáte, ale co takhle Králodvorská, Jakubská, Týnská, Kožná? I ty jsou v hodině duchů plné duchů a tajemných zjevení. Ukážeme vám, kam chodil bezhlavý Templář na pivo, vysvětlíme, kdo byly helmbrechtnice a proč nám některé z nich dodneška komplikují v noci život. Povyprávíme, jak to bylo s nešťastně zamilovanou řeznicí Amálkou a kde je prý uložen poklad. Strašlivá smrt pána z Mitrovic či  roztrhaný spiritista Ulrich vás jistě také klidnými nenechají. Ale samozřejmě, že nezůstane jen u pověstí a mýtů. Zajímat nás bude i historie míst, kterými budeme procházet. Končíme na Staroměstském náměstí u Orloje. A tak se dobře oblečte a vyrazte s námi za dobrodružstvím.

Objednávka - Zimní procházka strašidelným Starým Městem pražským (A)

Objednávat procházku Zimní procházka strašidelným Starým Městem pražským (A) můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 1 800 Kč. Voucher vám vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 100 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

 • Procházka strašidelnou Prahou! Nejlepší způsob, jak dětem představit historii stověžaté krasavice! S námi se nikdo nenudí :))) Výběr z několika tras.

 • Milí přátelé, zde přinášíme základní program našich procházek.

  Budeme jej podle vašeho zájmu průběžně doplňovat.

  Pro větší skupiny zajistíme na kteroukoliv procházku individuální termín.

  Volejte prosím 603 215 324 (Eva Hotovcová, Eliška Lengálová).

  Těšíme  se na vás :)

 • Partneři: