Plavba lodí s rautem (a s průvodcem)

Nejkrásnější pohled na pražské mosty a ostrovy (a nejen na ně) je z paluby lodi. Pojďte si s námi ověřit, že je to pravda pravdoucí. :) S vaším průvodcem se sejdete  u hotelu Intercontinental a společně půjdete k přístavišti. Pak se pohodlně usadíte buď uvnitř lodi, nebo na horní palubě lodi a zaposloucháte se do vyprávění vašeho průvodce. Vaše plavba potrvá přibližně dvě hodiny a v ceně vstupenky na tuto exkurzi je bohatý raut. Nabídnuto vám bude několik předkrmů, polévka, různá teplá jídla, přílohy, ovoce, zelenina a dezerty. Nápoje nejsou v ceně. Během plavby uslyšíte vyprávění o významných pamětihodnostech, které budete míjet, o historii a současnosti Prahy. Pražský hrad, Anežský klášter, Strakova akademie, Kampa, Národní divadlo...a mnoho mnoho dalšího...to vše má při pohledu z paluby lodí zcela jiný půvab a rozměr. A protože plujete pod vlajkou firmy Strašidelná Praha, nebudou pochopitelně chybět ani staré legendy a množství zajímavých příběhů.

Objednávka - Plavba lodí s rautem (a s průvodcem)

Objednávat procházku Plavba lodí s rautem (a s průvodcem) můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 1 800 Kč. Voucher vám vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 100 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

 • Milí přátelé, zde přinášíme základní program našich procházek.

  Budeme jej podle vašeho zájmu průběžně doplňovat.

  Pro větší skupiny zajistíme na kteroukoliv procházku individuální termín.

  Volejte prosím 603 215 324 (Eva Hotovcová, Eliška Lengálová).

  Těšíme  se na vás :)

 • Procházka strašidelnou Prahou! Nejlepší způsob, jak dětem představit historii stověžaté krasavice! S námi se nikdo nenudí :))) Výběr z několika tras.

 • Partneři: