Plavba lodí s rautem (a s průvodcem)

Nejkrásnější pohled na pražské mosty a ostrovy (a nejen na ně) je z paluby lodi. Pojďte si s námi ověřit, že je to pravda pravdoucí. :) S vaším průvodcem se sejdete  u hotelu Intercontinental a společně půjdete k přístavišti. Pak se pohodlně usadíte buď uvnitř lodi, nebo na horní palubě lodi a zaposloucháte se do vyprávění vašeho průvodce. Vaše plavba potrvá přibližně dvě hodiny a v ceně vstupenky na tuto exkurzi je bohatý raut. Nabídnuto vám bude několik předkrmů, polévka, různá teplá jídla, přílohy, ovoce, zelenina a dezerty. Nápoje nejsou v ceně. Během plavby uslyšíte vyprávění o významných pamětihodnostech, které budete míjet, o historii a současnosti Prahy. Pražský hrad, Anežský klášter, Strakova akademie, Kampa, Národní divadlo...a mnoho mnoho dalšího...to vše má při pohledu z paluby lodí zcela jiný půvab a rozměr. A protože plujete pod vlajkou firmy Strašidelná Praha, nebudou pochopitelně chybět ani staré legendy a množství zajímavých příběhů.

Objednávka - Plavba lodí s rautem (a s průvodcem)

Objednávat procházku Plavba lodí s rautem (a s průvodcem) můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 1 800 Kč. Voucher vám vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 100 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

  • Milí přátelé, vzhledem k tomu, že nyní nemůžeme být spolu připíjím alespoň symbolicky a na dálku na vaše zdraví. Přeji vám mnoho sil a optimismu. Těžké období překonáme a pak se zase společně budeme radovat ze života s plnou silou.                          Vaše vrchní čarodějnice Eva Hotovcová

  • Přijeďte k nám na venkov :) Ráda vám ukážu svůj domov - půvabné městečko pod horou Říp. Roudnice má neobyčejně bohatou historii a milou klidnou maloměstskou  současnost. Bude mi ctí vám ji představit. Vaše Eva Hotovcová

     

  • Dopřejte si procházku po Praze s rodinou či přáteli. Průvodce se bude věnovat pouze Vám! Vyberete trasu, která se Vám libí, termín, který Vám vyhovuje a hurá s námi za dobrodružstvím, zábavou a poučením. Voucher je určen pro šest osob, případné osoby navíc za mírný příplatek. Děti do šesti let zdarma. 

  • Partneři: