Praha pro kluky (A)

Devadesátiminutová procházka vede od Prašné brány až ke Karlovu mostu. Navštívíme různá místa a zákoutí známá i neznámá svou válečnou historií. Připomeneme si hrdinské kousky i zbabělé plány, které formovaly naše hlavní město od dob raného středověku až po třicetiletou válku. 

Připravte se na to, že zbouráme pár mýtů a opravíme řadu zkreslených představ. Čeká vás spousta překvapení a zajímavostí ze  života rytířů, husitů a bojovníků vůbec.

Jak přišel otec vlasti Karel IV. ke svému vážnému zranění? Co je tjost a rennen? V čem spočívala genialita Jana Žižky? Jak to bylo s obléháním Prahy Švédy? Ubránila se tehdy Praha díky zázraku? Že nevíte přesně? To vůbec nevadí. Náš průvodce vám všechno dopodrobna vysvětlí.

To budete koukat!

Objednávka - Praha pro kluky (A)

Objednávat procházku Praha pro kluky (A) můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 1 800 Kč. Voucher vám vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 100 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

  • Partneři: