Praha pro kluky (A)

Devadesátiminutová procházka vede od Prašné brány až ke Karlovu mostu. Navštívíme různá místa a zákoutí známá i neznámá svou válečnou historií. Připomeneme si hrdinské kousky i zbabělé plány, které formovaly naše hlavní město od dob raného středověku až po třicetiletou válku. 

Připravte se na to, že zbouráme pár mýtů a opravíme řadu zkreslených představ. Čeká vás spousta překvapení a zajímavostí ze  života rytířů, husitů a bojovníků vůbec.

Jak přišel otec vlasti Karel IV. ke svému vážnému zranění? Co je tjost a rennen? V čem spočívala genialita Jana Žižky? Jak to bylo s obléháním Prahy Švédy? Ubránila se tehdy Praha díky zázraku? Že nevíte přesně? To vůbec nevadí. Náš průvodce vám všechno dopodrobna vysvětlí.

To budete koukat!

Objednávka - Praha pro kluky (A)

Objednávat procházku Praha pro kluky (A) můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 1 800 Kč. Voucher vám vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 100 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

 • Milí přátelé, zde přinášíme základní program našich procházek.

  Budeme jej podle vašeho zájmu průběžně doplňovat.

  Pro větší skupiny zajistíme na kteroukoliv procházku individuální termín.

  Volejte prosím 603 215 324 (Eva Hotovcová, Eliška Lengálová).

  Těšíme  se na vás :)

 • Pokud toužíte v jednom dni poznat to nejdůležitější a uvidět to nejkrásnější v Praze, pak je tato procházka pro vás jako stvořená. Obsah a formu vyprávění, tempo procházky přizpůsobíme vašim potřebám a přáním. Naši průvodci zabaví i menší děti. S námi se nikdo nenudí :) 

 • Nejbáječnější způsob, jak poznat historii Pražského hradu.
  Pojďte se s námi bát. Bude vás to bavit! Poznejte Pražský hrad zcela netradičně při napínavém putování po stopách strašidel, zjevení a duchů.

 • Partneři: