Praha pro seniory (C)

Procházku s názvem Praha pro seniory jsme zařadili na četná přání našich zákazníků. Chodit po Praze je přece jen náročné i pro mladé. Pražská dlažba, únava, hluk, davy lidí… Celá řada rušivých prvků, které chceme zredukovat na minimum.

A proto je tu nyní naše speciální nabídka. V čem se tato procházka liší od klasických túr po Praze:

1/ Trasa je zvolena tak, abychom navštívili ta nejznámější místa Starého Města pražského a zároveň se co nejvíce vyhnuli davům turistů. Čeká nás proto mnoho romantických uliček a zákoutí, o kterých jste možná ani nevěděli.

2/ Výklad průvodce je zesilován (používáme buď průvodcovské mikrofony, nebo sluchátka)

​3/ Tempo procházky je mírné, takže ho všichni hladce zvládnou :)

4/ Procházka je rozdělena na dvě části a mezi nimi vás čeká příjemné  posezení v útulné pražské kavárničce. Občerstvení je v ceně.

5/ Procházka není určena POUZE pro seniory, uvítáme i mladší ročníky J Ale malé děti se jí zúčastnit nemohou. Prosíme, abyste i pejsky tentokrát nechali doma.

 

Trasa vede od Prašné brány přes Staroměstské náměstí ke Karlovu mostu. Řekli byste si – klasika. My vás však povedeme uličkami a zákoutími, které pro vás budou možná překvapením. Nejznámější místa však neobejdeme, nebojte se. Uvídíte Prašnou bránu a Obecní dům, Ungelt, Staroměstské náměstí s Radnicí a Orlojem, Týnský chrám, Karlův most… A protože Praha je nejen perlou architektury, ale hlavně místem, kde žila celá řada vynikajících osobností, uslyšíte ty nejzajímavější příběhy ze života některých z nich.

Objednávka - Praha pro seniory (C)

Objednávat procházku Praha pro seniory (C) můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 1 700 Kč. Voucher vám vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 100 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

 • Milí přátelé, zde přinášíme základní program našich procházek.

  Budeme jej podle vašeho zájmu průběžně doplňovat.

  Pro větší skupiny zajistíme na kteroukoliv procházku individuální termín.

  Volejte prosím 603 215 324 (Eva Hotovcová, Eliška Lengálová).

  Těšíme  se na vás :)

 • Příjemná procházka plná pohádkových vyprávění vedoucí z Pohořelce přes Nový Svět až k Pražskému hradu určená pro nejmenší turisty :)

 • Vzpomínáte na otravné hodiny dějepisu? Vašim dětem to nehrozí! S námi se nudit nebudou a historii si zamilují!
  Speciální procházky pro rodiny s dětmi. Obsah, rozsah a forma přizpůsobeny dětským posluchačům. Zábava i poučení pro malé a velké.

 • Partneři: