Řemeslo má zlaté dno, aneb Vyšehrad jinak

V rámci této procházky zavítáme na Vyšehrad. Řeč bude ale nejen o jeho bájné historii a legendách, ale i o řemeslnících. Tedy nejen o těch vyšehradských, ale to vám jistě vadit nebude. Přesvědčíte se, že řemeslo má opravdu zlaté dno, že komu se nelení, tomu se zelení a kdo něco umí, ten se prostě  (nejen) v Praze neztratí. Dozvíte se, mimo jiné, čím se dříve platilo, jak se zboží počítalo, vážilo a měřilo, co se dělo s kůží, když se "dubila", čím se zabývali jircháři, kdo byli příštipkáři, co si lidé obuli, když jim švec ušil "krátké dílo", či naopak "dlouhé dílo", či co dělal mlynář s "hasačertem". Po skončení vycházky máte možnost pokochat se půvabem lidových řemesel. Na Vyšehradě totiž v tento den bude slavnostně zahájena výstava Má vlast cestami proměn a Asociace regionálních značek při této přiležitosti pořádá jarmark.

Objednávka - Řemeslo má zlaté dno, aneb Vyšehrad jinak

Objednávat procházku Řemeslo má zlaté dno, aneb Vyšehrad jinak můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 1 800 Kč. Voucher vám vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 100 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

  • Partneři: