Rozverná Valentýnská procházka (B/D)

Romantická večeře? Kytice růží? Srdíčka? Pusinky?

Ne! My přicházíme se zcela jiným, trochu ostřejším Valentýnem. Jestliže se chcete projít po Praze, trochu si vyvětrat hlavu, zasmát se a uvolnit se, pojďte s námi na speciální valentýnskou výpravu. Sraz je 14.2. v 18 hod Na Můstku. A kde budeme končit? To se ještě uvidí.

Namíchala jsem pro vás pikantní barevný koktejl z toho nejlepšího, co přinášejí tři oblíbené trasy. A sice Strašidla pro dospělé, Hříšná Praha a Po stopách slavných. 

Řeč bude o slavných literátech, hudebnících, vědcích, panovnících, o  jejich láskách i nenávistech. Zmíníme pár slavných podniků, kde se zamilovaní scházeli, a jaké to  v Praze v tomto ohledu vůbec bylo. Zmíníme i lásku prodejnou, jak jinak. A chybět pochopitelně nemohou ani košilaté legendy, vždyť naše firma se jmenuje Strašidelná Praha!

Těším se na vás :) Vaše Eva Hotovcová

Objednávka - Rozverná Valentýnská procházka (B/D)

Objednávat procházku Rozverná Valentýnská procházka (B/D) můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 1 800 Kč. Voucher vám vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 100 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

 • Milí přátelé, zde přinášíme základní program našich procházek.

  Budeme jej podle vašeho zájmu průběžně doplňovat.

  Pro větší skupiny zajistíme na kteroukoliv procházku individuální termín.

  Volejte prosím 603 215 324 (Eva Hotovcová, Eliška Lengálová).

  Těšíme  se na vás :)

 • Vzpomínáte na otravné hodiny dějepisu? Vašim dětem to nehrozí! S námi se nudit nebudou a historii si zamilují!
  Speciální procházky pro rodiny s dětmi. Obsah, rozsah a forma přizpůsobeny dětským posluchačům. Zábava i poučení pro malé a velké.

 • Partneři: