Pivní procházka

Vydejte se na příjemnou procházku s licencovaným průvodcem a dozvíte se spoustu zajímavostí o pražských hospůdkách! Ve vyprávění nebudou chybět proslulé pivnice jako U Pinkasů, U Medvídků, U Vejvodů, uslyšíte ale i o některých dávno zmizelých. Nahlédnete do svědomí slavných štamgastů těchto zařízení. Dozvíte se, kam chodíval Wolfgang Amadeus Mozart, Mikoláš Aleš, Tomáš Garrigue Masaryk, František Palacký, Bohumil Hrabal a mnoho dalších. Uslyšíte, co měla společného první dáma české literatury Božena Němcová se zmizelým pivovarem U Halánků, ve které pivnici pracoval Jaroslav Hašek za byt a stravu (v jeho případě především tekutou), nebo kde řádil Otto von Bismarck po vyhrané bitvě u Hradce Králové. A bude toho ještě mnohem více! Čekají vás i zajímavosti z oblasti historie a architektury míst, kterými budete procházet a cestou se dozvíte, kde čepují to nejlepší pivečko! Na závěr třeba společně zajdeme na jedno :)

Procházka je určena především pro dospělé, ale výchova dětí zcela jistě neutrpí, když je vezmete s sebou.

Pro skupiny možno zajistit prohlídku a ochutnávku v minipivovaru na Starém Městě (cena závisí na počtu účastníků, ptejte se nás).

 

Objednávka - Pivní procházka

Objednávat procházku Pivní procházka můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 1 800 Kč. Voucher vám vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 150 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

 • Dopřejte si procházku po Praze s rodinou či přáteli. Průvodce se bude věnovat pouze Vám! Vyberete trasu, která se Vám libí, termín, který Vám vyhovuje a hurá s námi za dobrodružstvím, zábavou a poučením. Voucher je určen pro šest osob, případné osoby navíc za mírný příplatek. Děti do šesti let zdarma. 

 • Milí přátelé, zde přinášíme základní program našich procházek.

  Budeme jej podle vašeho zájmu průběžně doplňovat.

  Pro větší skupiny zajistíme na kteroukoliv procházku individuální termín.

  Volejte prosím 603 215 324 (Eva Hotovcová, Eliška Lengálová).

  Těšíme  se na vás :)

 • Partneři: