Pivní procházka (B)

Vydejte se na příjemnou procházku s licencovaným průvodcem a dozvíte se spoustu zajímavostí o pražských hospůdkách! Ve vyprávění nebudou chybět proslulé pivnice jako U Pinkasů, U Medvídků, U Vejvodů, uslyšíte ale i o některých dávno zmizelých. Nahlédnete do svědomí slavných štamgastů těchto zařízení. Dozvíte se, kam chodíval Wolfgang Amadeus Mozart, Mikoláš Aleš, Tomáš Garrigue Masaryk, František Palacký, Bohumil Hrabal a mnoho dalších. Uslyšíte, co měla společného první dáma české literatury Božena Němcová se zmizelým pivovarem U Halánků, ve které pivnici pracoval Jaroslav Hašek za byt a stravu (v jeho případě především tekutou), nebo kde řádil Otto von Bismarck po vyhrané bitvě u Hradce Králové. A bude toho ještě mnohem více! Čekají vás i zajímavosti z oblasti historie a architektury míst, kterými budete procházet a cestou se dozvíte, kde čepují to nejlepší pivečko! Na závěr třeba společně zajdeme na jedno :)

Procházka je určena především pro dospělé, ale výchova dětí zcela jistě neutrpí, když je vezmete s sebou.

Pro skupiny možno zajistit prohlídku a ochutnávku v minipivovaru na Starém Městě (cena závisí na počtu účastníků, ptejte se nás).

 

Objednávka - Pivní procházka (B)

Objednávat procházku Pivní procházka (B) můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 1 800 Kč (elektronická podoba). Případně vám voucher vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Cena je 1990 Kč. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 150 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

  • Partneři: