Světoznámá sopranistka Marina Vyskvorkina v Emauzích, koncert spojený s procházkou (S)

akceV měsíci lásky něco mimořádného - 26.5. koncert a nová procházka

Začátek procházky je  v 15 hod. Místo srazu bude ještě upřesněno. Procházka na téma Jak se Praha bavila bude trvat přibližně 70 min a bude končit v Emauzském klášteře. Poté budete mít příležitost si tento skvost prohlédnout . A dál? Dál už stačí se v klidu usadit a zhluboka dýchat, protože v 17 hod rozezní starý klášerní prostor úžasný soprán světoznámé  Mariny Vyskvorkiny. Na programu jsou slavné operní a operetní arie. Poslechněte si malou ukázku:

https://www.youtube.com/watch?v=H11gZNALU2k 

Koncerty v Emauzích jsou vskutku lahůdkové. To jistě dosvědčí každý, kdo už s námi byl. Tentokrát to však bude něco vskutku mimořádného...

 

 

 

 

 

Objednávka - Světoznámá sopranistka Marina Vyskvorkina v Emauzích, koncert spojený s procházkou (S)

Objednávat procházku Světoznámá sopranistka Marina Vyskvorkina v Emauzích, koncert spojený s procházkou (S) můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 1 800 Kč. Voucher vám vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 100 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

 • Milí přátelé, zde přinášíme základní program našich procházek.

  Budeme jej podle vašeho zájmu průběžně doplňovat.

  Pro větší skupiny zajistíme na kteroukoliv procházku individuální termín.

  Volejte prosím 603 215 324 (Eva Hotovcová, Eliška Lengálová).

  Těšíme  se na vás :)

 • Navštivte s námi památná místa dávno zašlých dob, která téměř upadla v zapomnění. Poodhalte s námi tajemství pražského židovského města. Objevte věčnou krásu podivuhodných a záhadných pověstí prastarého národa. Dobro a zlo, láska a nenávist, věrnost a zrada. To vše ve strhujícím podání našich zkušených průvodců.

 • Partneři: