Tajuplné Nové Město (B)

Nové Město pražské...Město velkého mystika, státníka a myslitele Karla IV. Víte, že otec vlasti málem nechal postavit své nové město v místech, kde jsou dneska Dejvice? Víte, jak neuvěřitelně rychle se stavělo a jak perfektně bylo město opevněno? Slyšeli jste o kapli Božího Těla, která stávala uprostřed náměstí? O dlouhých sporech kolem svatozáře sv. Ignáce na stejnojmenném kostele? Že ne? Tak teď uslyšíte! A uslyšíte samozřejmě i o první pražské defenestraci, o tajemství Faustova domu a Emauského kláštera. Uvidíte kostel sv. Cyrila a Metoděje, který je znám jako místo posledního boje hrdinů Opálky, Gabčíka, Kubiše, Valčíka a dalších. Resslova ulice vás přivede na nábřeží, kde vás čeká vyprávění o Tančícím domě, architektonickém skvostu Mánes a Národním divadle. A k tomu, jak je u nás zvykem ještě celá náruč legend a tajemných vyprávění.

Objednávka - Tajuplné Nové Město (B)

Objednávat procházku Tajuplné Nové Město (B) můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 1 800 Kč. Voucher vám vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 100 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

 • Milí přátelé, zde přinášíme základní program našich procházek.

  Budeme jej podle vašeho zájmu průběžně doplňovat.

  Pro větší skupiny zajistíme na kteroukoliv procházku individuální termín.

  Volejte prosím 603 215 324 (Eva Hotovcová, Eliška Lengálová).

  Těšíme  se na vás :)

 • Vyprávění o historii a současnosti Pražského hradu. Navštívíme katedrálu sv. Víta, Starý královský palác, baziliku sv.Jiří a Zlatou uličku. Vstupenky do Hradu (okruh B) nejsou v ceně procházky !

 • Partneři: