Tajuplné Nové Město (B)

Nové Město pražské...Město velkého mystika, státníka a myslitele Karla IV. Víte, že otec vlasti málem nechal postavit své nové město v místech, kde jsou dneska Dejvice? Víte, jak neuvěřitelně rychle se stavělo a jak perfektně bylo město opevněno? Slyšeli jste o kapli Božího Těla, která stávala uprostřed náměstí? O dlouhých sporech kolem svatozáře sv. Ignáce na stejnojmenném kostele? Že ne? Tak teď uslyšíte! A uslyšíte samozřejmě i o první pražské defenestraci, o tajemství Faustova domu a Emauského kláštera. Uvidíte kostel sv. Cyrila a Metoděje, který je znám jako místo posledního boje hrdinů Opálky, Gabčíka, Kubiše, Valčíka a dalších. Resslova ulice vás přivede na nábřeží, kde vás čeká vyprávění o Tančícím domě, architektonickém skvostu Mánes a Národním divadle. A k tomu, jak je u nás zvykem ještě celá náruč legend a tajemných vyprávění.

Objednávka - Tajuplné Nové Město (B)

Objednávat procházku Tajuplné Nové Město (B) můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 1 800 Kč. Voucher vám vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 100 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

  • Partneři: