Valentýnský program 14.2.-16.2. (D)

Čt 14.2. 18:00 Hříšný Valentýn (poněkud rozpustilá procházka Prahou)  D

              sraz Na Můstku u prodejny New Yorker (Václavské nám úplně dole) LAST 199 Kč

Pá 15.2. 18:00 Hříšný Valentýn (poněkud rozpustilá procházka Prahou) D

              sraz Na Můstku u prodejny New Yorker (Václavské náměstí úplně dole)

LAST 199 Kč

So 16.2. 18:00  Láska až za hrob, aneb Strašidla pro dospělé   D

               sraz u východu ze stanice metra Malostranská    

Trasa naší nové procházky s názvem Hříšný Valentýn vede z Václavského náměstí uličkami Starého Města pražského přes Staroměstské náměstí a Karlův most až na Kampu. Přesto, že se procházka koná u příležitosti svátku zamilovaných, nezůstaneme jen u romantických historek a sladkobolných vyprávění na téma stará Praha. Tentokrát trochu přitvrdíme. A chcete znát recept našeho speciálního valentýnského koktejlu? Prosím, zde je: smíchej pár košilatých legend,  přidej celou řada pikantních historek z královských i nekrálovských ložnic, vraž do toho několik vzpomínek na známé i méně známé pražské hříšnice a hříšníky a okořeň spoustou zábavy!!! Hotovo :))) Procházka je určena pouze pro dospělé!

 

 

         

​         

 

Objednávka - Valentýnský program 14.2.-16.2. (D)

Objednávat procházku Valentýnský program 14.2.-16.2. (D) můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 1 800 Kč. Voucher vám vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 100 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

  • Partneři: