Strašidla Starého Města pražského ožívají

Že jste ještě žádný přízrak neviděli? Asi nevíte, jak na to! My, specialisté na strašidla a opravdoví krotitelé duchů, totiž víme, kde je hledat!!!  Nevěříte? Věřte! A přijďte se přesvědčit. Projdete se starou Prahou, po cestě uslyšíte řadu tajemných příběhů a prastarých legend. A sem tam nějaké to strašidlo i uvidíte. Budete se báááát. Ale hlavně smááát :)))

Objednávka - Strašidla Starého Města pražského ožívají

Objednávat procházku Strašidla Starého Města pražského ožívají můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 2 290 Kč (elektronická podoba). Případně vám voucher vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Cena je 2 700 Kč. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 300 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

  • Partneři: