Pražská strašidla ožívají

Že jste ještě žádný přízrak neviděli? Asi nevíte, jak na to! My, specialisté na strašidla a opravdoví krotitelé duchů, totiž známe tajemnou formuli, díky které jsou strašidla vidět i za bílého dne! Nevěříte? Věřte! A přijďte se přesvědčit. Projdete se Malou Stranou a Kampou, po cestě uslyšíte řadu tajemných příběhů a sem tam uvidíte i nějaké to strašidlo. Budete se báááát. Ale hlavně smááát :)))

Objednávka - Pražská strašidla ožívají

Objednávat procházku Pražská strašidla ožívají můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 1 990 Kč (elektronická podoba). Případně vám voucher vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Cena je 2190 Kč. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 190 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

  • Milí přátelé, zde přinášíme základní program našich procházek.

    Budeme jej podle vašeho zájmu průběžně doplňovat.

    Pro větší skupiny zajistíme na kteroukoliv procházku individuální termín.

    Volejte prosím 603 215 324 (Eva Hotovcová, Eliška Lengálová).

    Těšíme  se na vás :)

  • Partneři: