Dárkové vouchery

akceNejlepší dárek je zážitek

 

 

NÁŠ TIP:  Dokonalý dárek - Procházka se spoluautorkou knížky pro děti

​UVIZ = Univerzální voucher určený na procházku Po stopách ducha Zachariáše, aneb Jak se píše knížka 

(termín a trasu vybíráte vy), provádí průvodkyně a spisovatelka Eva Hotovcová. Voucher je platný pro až 6 osob starších 6 let, každá další osoba navíc doplácí 190 Kč, děti do šesti let zdarma, platnost 12/23. V ceně je knížka a univerzální voucher pro tři osoby v ceně 590 Kč)

Cena: 2590 Kč (v elektronické podobě)

           2790 Kč (voucher vytištěn na ručním papíře + dárkové balení, poštovné v ceně)

 

​UVI = Univerzální voucher určený pro individuální procházky

(termín a trasu vybíráte vy), průvodce se věnuje pouze vaší skupince, voucher je platný pro až 6 osob starších 6 let, každá další osoba navíc doplácí 250 Kč, děti do šesti let zdarma, platnost 12/23

Cena: 1990 Kč (v elektronické podobě)

           2190 Kč (voucher vytištěn na ručním papíře + dárkové balení, poštovné v ceně)

Více zde: Individuální procházky

 

UVIH = Voucher určený na individuální procházku  po Pražském hradě 

V rámci dvouhodinové procházky se podrobně seznámíte s exteriéry i  interiéry Pražského hradu (Katedrála sv. Víta, Starý královský palác s Vladislavským sálem, bazilika sv. Jiří, Zlatá ulička s Daliborkou). Vstupenky do vnitřních prostor Hradu jsou v ceně. Voucher je určen pro až dvě dospělé osoby a až 5 dětí 6-16 let. Každá další dospělá osoba navíc doplácí 450 Kč, děti, studenti a senioři (nad 65 let) 350 Kč. Děti do šesti let zdarma. Termín volíte vy, průvodce se věnuje pouze vám. Platnost 12/23.

Cena: 2990 Kč (v elektronické podobě)

           3190 Kč (voucher vytištěn na ručním papíře + dárkové balení, poštovné v ceně)

Více zde: Individuální návštěva Pražského hradu včetně interiérů

 

​UVIN = Voucher na Procházku s názvem Praha jinak

​(2,5 hod, až 6 osob)

Tato procházka je určena všem, kdo se chtějí v klidu seznámit s nejdůležitějšími pamětihodnostmi Prahy a uvidět její nejkrásnější a nejznámější zákoutí.

Trasa vede z Pražského hradu po Starých zámeckých schodech na Klárov. Odtud přes Vltavu do židovského města. Poté pokračuje uličkami Starého Města. Během procházky, která trvá přibližně dvě a půl hodiny, vás průvodce seznámí s tím nevzácnějším, co je v Praze k vidění. Voucher je určen pro až šest osob starších 6 let, děti do šesti let zdarma. Každá osoba navíc doplácí 300 Kč. Platnost 12/23.

Cena: 3190 Kč (v elektronické podobě)

           3390 Kč (voucher vytištěn na ručním papíře + dárkové balení, poštovné v ceně)

Více zde: Praha jinak - individuální procházka

    

 

Objednávka - Dárkové vouchery

Objednávat procházku Dárkové vouchery můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 1 990 Kč (elektronická podoba). Případně vám voucher vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Cena je 2190 Kč. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 250 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

  • Partneři: