Dárkové vouchery

akceVýhodné skupinové vouchery

Univerzální vouchery s prodlouženou platností 

​(v objednávce v části "poznámka" uvádějte prosím typ voucheru)

UVR2 = univerzální voucher pro  2 osoby starší 6 let 390 Kč (platnost 12/18)

​UVR3 = univerzální voucher pro  3 osoby starší 6 let 490 Kč (platnost 12/18)

​UVR4 = univerzální voucher pro  4 osoby starší 6 let 590 Kč (platnost 12/18)

​UVR6 = univerzální voucher pro až 6 osob starších 6 let 690 Kč (platnost 12/18)

​Vouchery typu UVR jsou určeny na skupinové výpravy. Děti do šesti let zdarma!

 

​UVI = Univerzální voucher určený pro individuální procházky (termín a trasu vybíráte vy), průvodce se věnuje pouze vaší skupince, voucher je platný pro až 6 osob starších 6 let, každá další osoba navíc doplácí 100 Kč, děti do šesti let zdarma, platnost 12/18

Cena: 1600 Kč (v elektronické podobě)

           1800 Kč  (voucher vytištěn na ručním papíře + dárkové balení, poštovné v ceně)

 

UVIH = Voucher určený na individuální procházku  po Pražském hradě. V rámci dvouhodinové procházky se podrobně seznámíte s exteriéry i  interiéry Pražského hradu (Katedrála sv. Víta, Starý královský palác s Vladislavským sálem, bazilika sv. Jiří, Zlatá ulička s Daliborkou). Vstupenky do vnitřních prostor Hradu jsou v ceně. Voucher je určen pro až dvě dospělé osoby a až 5 dětí 6-16 let. Každá další dospělá osoba navíc doplácí 250 Kč, děti, studenti a senioři (nad 65 let) 125 Kč. Děti do šesti let zdarma. Termín volíte vy, průvodce se věnuje pouze vám. Platnost 12/18.

Cena: 2300 Kč (v elektronické podobě)

           2500 Kč (voucher vytištěn na ručním papíře + dárkové balení, poštovné v ceně)

​UVIN = Voucher na Procházku s názvem To nejlepší z Prahy

​(2,5 hod, až 7 osob)

Tato procházka je určena všem, kdo se chtějí v klidu seznámit s nejdůležitějšími pamětihodnostmi Prahy a uvidět její nejkrásnější a nejznámější zákoutí.

Trasa vede z Pražského hradu po Starých zámeckých schodech na Klárov. Odtud přes Vltavu do židovského města. Poté pokračuje uličkami Starého Města. Během procházky, která trvá přibližně dvě a půl hodiny , vás průvodce seznámí s tím nevzácnějším, co je v Praze k vidění. Voucher je určen pro až sedm osob starších 6 let, děti do šesti let zdarma. Každá osoba navíc doplácí 200 Kč.

Více zde:

http://www.strasidelnapraha.cz/prochazka/to-nejlepsi-z-prahy-individualni-prochazka

Cena: 2900 Kč (v elektronické podobě)

           31000 Kč (voucher vytištěn na ručním papíře + dárkové balení, poštovné v ceně)

 

Objednávka - Dárkové vouchery

Objednávat procházku Dárkové vouchery můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 1 800 Kč. Voucher vám vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 100 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

 • Milí přátelé, zde přinášíme základní program našich procházek.

  Budeme jej podle vašeho zájmu průběžně doplňovat.

  Pro větší skupiny zajistíme na kteroukoliv procházku individuální termín.

  Volejte prosím 603 215 324 (Eva Hotovcová, Eliška Lengálová).

  Těšíme  se na vás :)

 • Bájný Vyšehrad, místo staré slávy českého národa. Pojďte se s námi pokochat nádhernými výhledy a odhalit  tajemství prastarých míst. Čekají vás nejen oblíbené české báje o Libuši, Přemyslovi či Horymírovi, nýbrž uslyšíte i celou řadu zcela neznámých příběhů, včetně strašidelných záhrobních historek.

 • Partneři: