Dárkové vouchery

akceVýhodné skupinové vouchery

Univerzální vouchery s prodlouženou platností 

​(v objednávce v části "poznámka" uvádějte prosím typ voucheru)

UVR2 =´univerzální voucher pro  2 osoby starší 6 let 390 Kč (platnost 12/18)

​UVR3 = univerzální voucher pro  3 osoby starší 6 let 490 Kč (platnost 12/18)

​UVR4 = univerzální voucher pro  4 osoby starší 6 let 590 Kč (platnost 12/18)

​UVR6 = univerzální voucher pro až 6 osob starších 6 let 690 Kč (platnost 12/18)

​Vouchery typu UVR jsou určeny na skupinové výpravy. Děti do šesti let zdarma!

 

​UVI = Univerzální voucher určený pro individuální procházky (termín a trasu vybíráte vy), průvodce se věnuje pouze vaší skupince, voucher je platný pro až 6 osob starších 6 let, každá další osoba navíc doplácí 100 Kč, děti do šesti let zdarma, platnost 12/18

Cena: 1600 Kč (v elektronické podobě)

           1800 Kč  (voucher vytištěn na ručním papíře + dárkové balení, poštovné v ceně)

 

UVIH = Voucher určený na individuální procházku  po Pražském hradě. V rámci dvouhodinové procházky se podrobně seznámíte s exteriéry i  interiéry Pražského hradu (Katedrála sv. Víta, Starý královský palác s Vladislavským sálem, bazilika sv. Jiří, Zlatá ulička s Daliborkou). Vstupenky do vnitřních prostor Hradu jsou v ceně. Voucher je určen pro až dvě dospělé osoby a až 5 dětí 6-16 let. Každá další dospělá osoba navíc doplácí 250 Kč, děti, studenti a senioři (nad 65 let) 125 Kč. Děti do šesti let zdarma. Termín volíte vy, průvodce se věnuje pouze vám. Platnost 12/18.

Cena: 2300 Kč (v elektronické podobě)

           2500 Kč (voucher vytištěn na ručním papíře + dárkové balení, poštovné v ceně)

 

Objednávka - Dárkové vouchery

Objednávat procházku Dárkové vouchery můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 1 800 Kč. Voucher vám vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 100 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

  • Partneři: