Dámská jízda aneb Procházka pro velké holky (E)

 

Přichystali jsme pro vás speciální, poněkud necudnou směs toho nejlepšího z našich dvou oblíbených procházek - Hříšná Praha a Strašidla pro dospělé. Povídat si budeme o nejstraším řemesle, jak to bylo v dobách dávných i nedávných , zazní celá řada košilatých legend (například O prolhané kuplířce s probitým jazykem, O nestydaté Cecílii a další), uslyšíte i spoustu drbů  (nejen) z královských ložnic.Víte která kráska nám umilovala k smrti dva české krále? Zajímá vás, jací milenci byli Přemyslovci? Čím ženy okouzloval Otec vlasti? Co vyváděl v Praze následník trůnu František Ferdinand d´Este, či Otto von Bismarck? A co takhle Božena Němcová, to byla též velmi temperamentí krasavice...pořádala prý večírky s mladými muži a na nich, veřte či nevěřte, i kouřila! Uf!

Takže, jak už bylo řečeno, tentokrát bez chlapů, bez dětí a bez starostí. Čistíme hlavy a basta!

Objednávka - Dámská jízda aneb Procházka pro velké holky (E)

Objednávat procházku Dámská jízda aneb Procházka pro velké holky (E) můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 2 290 Kč (elektronická podoba). Případně vám voucher vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Cena je 2 700 Kč. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 300 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

  • Partneři: