Co vyprávěl skřítek Sýpek, aneb Procházka Prahou pro nejmenší (AA)

V úsměvném vyprávění našich zkušených průvodců ožijí skřítci, šotci, rarachové, klekánice, čarodejnice i vodníci. Kromě celé řady roztomilých a mnohdy zcela neznámých pražských pohádkových příběhů a legend uslyšíte i o historii míst, kterými budeme pocházet. 

Trasa vede těmi nejpůvabnějšími místy v Praze, z Klárova přes Malou Stranu a Kampu až ke Karlovu mostu. 

Uvidíme např. půvabnou Valdštejnskou zahradu a Valdštejnský palác, malebné Malostranské náměstí s Lichtenštejnským palácem, neopakovatelnou atmosféru prastaré Kampy ... Víte, že ve Valdštejnské zahradě bydlela čarodejnice? Slyšeli jste o medvědovi lidožroutovi z Klárova? Tušíte, kde na Malé Straně je ukryto dračí vejce? A věděli jste, že vodníci jsou největšími znalci piva? Že ne? Tak to musíte vyrazit s námi! 

Objednávka - Co vyprávěl skřítek Sýpek, aneb Procházka Prahou pro nejmenší (AA)

Objednávat procházku Co vyprávěl skřítek Sýpek, aneb Procházka Prahou pro nejmenší (AA) můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 1 800 Kč. Voucher vám vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 100 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

 • Milí přátelé, zde přinášíme základní program našich procházek.

  Budeme jej podle vašeho zájmu průběžně doplňovat.

  Pro větší skupiny zajistíme na kteroukoliv procházku individuální termín.

  Volejte prosím 603 215 324 (Eva Hotovcová, Eliška Lengálová).

  Těšíme  se na vás :)

 • Procházka strašidelnou Prahou! Nejlepší způsob, jak dětem představit historii stověžaté krasavice! S námi se nikdo nenudí :))) Výběr z několika tras.

 • Nová trasa vás zavede do  Pražské Lorety a odkryje vám její nejen duchovní poklady.

  Poutavé vyprávění vhodné i pro děti plné legend a napínavých příběhů.

 • Partneři: