Dámská jízda aneb Procházka pro velké holky (E)

 

Přichystali jsme pro vás speciální, poněkud necudnou směs toho nejlepšího z našich dvou oblíbených procházek - Hříšná Praha a Strašidla pro dospělé. Povídat si budeme o nejstraším řemesle, jak to bylo v dobách dávných i nedávných , zazní celá řada košilatých legend (například O prolhané kuplířce s probitým jazykem, O nestydaté Cecílii a další), uslyšíte i spoustu drbů  (nejen) z královských ložnic.Víte která kráska nám umilovala k smrti dva české krále? Zajímá vás, jací milenci byli Přemyslovci? Čím ženy okouzloval Otec vlasti? Co vyváděl v Praze následník trůnu František Ferdinand d´Este, či Otto von Bismarck? A co takhle Božena Němcová, to byla též velmi temperamentí krasavice...pořádala prý večírky s mladými muži a na nich, veřte či nevěřte, i kouřila! Uf!

Takže, jak už bylo řečeno, tentokrát bez chlapů, bez dětí a bez starostí. Čistíme hlavy a basta!

Objednávka - Dámská jízda aneb Procházka pro velké holky (E)

Objednávat procházku Dámská jízda aneb Procházka pro velké holky (E) můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 2 290 Kč (elektronická podoba). Případně vám voucher vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Cena je 2 700 Kč. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 300 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

 • Milí přátelé, zde přinášíme základní program našich procházek.

  Budeme jej podle vašeho zájmu průběžně doplňovat.

  Pro větší skupiny zajistíme na kteroukoliv procházku individuální termín.

  Volejte prosím 603 215 324 (Eva Hotovcová, Eliška Lengálová).

  Těšíme  se na vás :)

   

 • Dopřejte si procházku po Praze s rodinou či přáteli. Průvodce se bude věnovat pouze Vám! Vyberete trasu, která se Vám libí, termín, který Vám vyhovuje a hurá s námi za dobrodružstvím, zábavou a poučením. Voucher je určen pro šest osob, případné osoby navíc za mírný příplatek. Děti do šesti let zdarma. 

 • Partneři: