Kouzelný Nový Svět

Osmělme se po vzoru Kryštofa Kolumba opustit známé vody Malé Strany a Hradu a vydejme se na objevnou výpravu romantickými uličkami Nového Světa. Tento malebný kout je starší než objevení Ameriky, ale věřte, že nabízí k objevení mnohé. Stal se domovem početných rodin hradního služebnictva, odlehlým útočištěm mnichů i inspirativním hájemstvím nejednoho umělce. Takřka každý dům v tomto neprávem opomíjeném koutu Prahy se může pyšnit nejen pozoruhodným domovním znamením, ale kdyby mohl, dokázal by nám jistě dlouho vyprávět o svých obyvatelích, ale třeba i místních strašidlech a zjeveních. Pojďme se do příběhů pražského Montmartru či Neapole zaposlouchat.

Objednávka - Kouzelný Nový Svět

Objednávat procházku Kouzelný Nový Svět můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 2 290 Kč (elektronická podoba). Případně vám voucher vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Cena je 2 700 Kč. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 300 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

  • Partneři: