Kouzelný Nový Svět

Osmělme se po vzoru Kryštofa Kolumba opustit známé vody Malé Strany a Hradu a vydejme se na objevnou výpravu romantickými uličkami Nového Světa. Tento malebný kout je starší než objevení Ameriky, ale věřte, že nabízí k objevení mnohé. Stal se domovem početných rodin hradního služebnictva, odlehlým útočištěm mnichů i inspirativním hájemstvím nejednoho umělce. Takřka každý dům v tomto neprávem opomíjeném koutu Prahy se může pyšnit nejen pozoruhodným domovním znamením, ale kdyby mohl, dokázal by nám jistě dlouho vyprávět o svých obyvatelích, ale třeba i místních strašidlech a zjeveních. Pojďme se do příběhů pražského Montmartru či Neapole zaposlouchat.

Objednávka - Kouzelný Nový Svět

Objednávat procházku Kouzelný Nový Svět můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 2 290 Kč (elektronická podoba). Případně vám voucher vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Cena je 2 700 Kč. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 300 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

 • Milí přátelé, zde přinášíme základní program našich procházek.

  Budeme jej podle vašeho zájmu průběžně doplňovat.

  Pro větší skupiny zajistíme na kteroukoliv procházku individuální termín.

  Volejte prosím 603 215 324 (Eva Hotovcová, Eliška Lengálová).

  Těšíme  se na vás :)

   

 • Dopřejte si procházku po Praze s rodinou či přáteli. Průvodce se bude věnovat pouze Vám! Vyberete trasu, která se Vám libí, termín, který Vám vyhovuje a hurá s námi za dobrodružstvím, zábavou a poučením. Voucher je určen pro šest osob, případné osoby navíc za mírný příplatek. Děti do šesti let zdarma. 

 • Partneři: