Online setkání nejen pro školáky

Zahájili jsme online besedy o naší knížce Zachariáš a tajemství stříbrných tenisek. Více najdete v sekci "Pro školy" . Besedy jsou interaktivní a jsou vhodné jak pro školy, tak pro přátelská setkání .

Milí přátelé , v průběhu uplynulého roku jsem spojila síly s úžasnou vypravěčkou Radkou Bláhovou a skvělou ilustrátorkou Karolínou Urbánkovou. A výsledkem je půvabná knížka nejen pro děti. Dostala název Zachariáš a tajemství stříbrných tenisek, nicméně "doma" našemu děťátku neřekneme jinak než Zachy. Věříme, že vás bude těšit tak, jako těší nás. Je to vyprávění o dvojčatech Ráďovi a Evelíně, která na Staré Městě potkají ducha Zachariáše. Ten se stane jejich průvodcem. Poutavé vyprávění o Praze a jejích tajemstvím je doplněno mapkami, takže můžete vyrazit na sedm báječných procházek. A kdyby se někdo bál, stačí zašeptat kouzelné zaklínadlo Žádný strachy, je tu Zachy. A strach je v tu ránu pryč! 

Nevěříte? Věřte :)))

Vaše Eva Hotovcová

Ceny online setkání

minimální platba 1200 Kč

do 24 žáků 60 Kč za žáka

25-34 žáků  50 Kč za žáka

35 a více žáků 40 Kč za žáka

 

 

Objednávka - Online setkání nejen pro školáky

Objednávat procházku Online setkání nejen pro školáky můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 2 290 Kč (elektronická podoba). Případně vám voucher vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Cena je 2 700 Kč. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 300 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

  • Partneři: