Online setkání nejen pro školáky

Zahájili jsme online besedy o naší knížce Zachariáš a tajemství stříbrných tenisek. Více najdete v sekci "Pro školy" . Besedy jsou interaktivní a jsou vhodné jak pro školy, tak pro přátelská setkání .

Milí přátelé , v průběhu uplynulého roku jsem spojila síly s úžasnou vypravěčkou Radkou Bláhovou a skvělou ilustrátorkou Karolínou Urbánkovou. A výsledkem je půvabná knížka nejen pro děti. Dostala název Zachariáš a tajemství stříbrných tenisek, nicméně "doma" našemu děťátku neřekneme jinak než Zachy. Věříme, že vás bude těšit tak, jako těší nás. Je to vyprávění o dvojčatech Ráďovi a Evelíně, která na Staré Městě potkají ducha Zachariáše. Ten se stane jejich průvodcem. Poutavé vyprávění o Praze a jejích tajemstvím je doplněno mapkami, takže můžete vyrazit na sedm báječných procházek. A kdyby se někdo bál, stačí zašeptat kouzelné zaklínadlo Žádný strachy, je tu Zachy. A strach je v tu ránu pryč! 

Nevěříte? Věřte :)))

Vaše Eva Hotovcová

Ceny online setkání

minimální platba 1200 Kč

do 24 žáků 60 Kč za žáka

25-34 žáků  50 Kč za žáka

35 a více žáků 40 Kč za žáka

 

 

Objednávka - Online setkání nejen pro školáky

Objednávat procházku Online setkání nejen pro školáky můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 2 290 Kč (elektronická podoba). Případně vám voucher vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Cena je 2 700 Kč. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 300 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

 • Milí přátelé, zde přinášíme základní program našich procházek.

  Budeme jej podle vašeho zájmu průběžně doplňovat.

  Pro větší skupiny zajistíme na kteroukoliv procházku individuální termín.

  Volejte prosím 603 215 324 (Eva Hotovcová, Eliška Lengálová).

  Těšíme  se na vás :)

   

 • Dopřejte si procházku po Praze s rodinou či přáteli. Průvodce se bude věnovat pouze Vám! Vyberete trasu, která se Vám libí, termín, který Vám vyhovuje a hurá s námi za dobrodružstvím, zábavou a poučením. Voucher je určen pro šest osob, případné osoby navíc za mírný příplatek. Děti do šesti let zdarma. 

 • Partneři: