Po stopách ducha Zachariáše, aneb Jak se píše knížka

Milí přátelé , spojila jsem síly s úžasnou vypravěčkou Radkou Bláhovou a skvělou ilustrátorkou Karolínou Urbánkovou. A výsledkem je půvabná knížka nejen pro děti. Dostala název Zachariáš a tajemství stříbrných tenisek, nicméně "doma" našemu děťátku neřekneme jinak než Zachy. Věříme, že vás bude těšit tak, jako těší nás. Je to vyprávění o dvojčatech Ráďovi a Evelíně, která na Starém Městě potkají ducha Zachariáše. Ten se stane jejich průvodcem. Spolu se Zachym děti objevují tajemství staré Prahy.

A protože nejsem jen spisovatelka, ale hlavně průvodkyně, připravila jsem pro vás procházku s názvem Po stopách ducha Zachariáše, aneb Jak se píše knížka. Jako námět mi posloužily první kapitoly knížky. Budeme si povídat  nejen o historii Prahy a jejích strašidlech, ale i o tom, jak taková knížka vzniká. Jak vznikají ilustrace, jaké úlohu má redaktor, či korektor a co všechno se může přihodit na dobrodružné cestě zrodu nové knížky. Knížku můžete na procházce i zakoupit (u individuálních procházek je kniha v ceně) . A vzhledem k tomu, že vás bude provázet její spoluautorka, ráda vám vepíše i osobní věnování.

Sejdeme se u pomníku J. Jungmanna na Jungmannově náměstí (východ ze stanice metra Můstek z trasy B) Budu čekat s knížkou v ruce. A kdyby se snad někdo bál, stačí použít zaříkadlo: Žádný strachy, je tu Zachy!

Těším se na vás :) Vaše Eva Hotovcová

 

 

Objednávka - Po stopách ducha Zachariáše, aneb Jak se píše knížka

Objednávat procházku Po stopách ducha Zachariáše, aneb Jak se píše knížka můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 2 290 Kč (elektronická podoba). Případně vám voucher vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Cena je 2 700 Kč. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 300 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

 • Milí přátelé, zde přinášíme základní program našich procházek.

  Budeme jej podle vašeho zájmu průběžně doplňovat.

  Pro větší skupiny zajistíme na kteroukoliv procházku individuální termín.

  Volejte prosím 603 215 324 (Eva Hotovcová, Eliška Lengálová).

  Těšíme  se na vás :)

   

 • Dopřejte si procházku po Praze s rodinou či přáteli. Průvodce se bude věnovat pouze Vám! Vyberete trasu, která se Vám libí, termín, který Vám vyhovuje a hurá s námi za dobrodružstvím, zábavou a poučením. Voucher je určen pro šest osob, případné osoby navíc za mírný příplatek. Děti do šesti let zdarma. 

 • Partneři: