A zase skřítek Sýpek, aneb Pohádkové Hradčany (AA)

Trasa Pohádkové Hradčany je určena pro naše nejmenší posluchače. Zvládne ji opravdu každý, trvá přibližně hodinu.

Může se zdát, že šedesát minut není mnoho, ale my stihneme hodně moc! Hodně moc pohádkových vyprávění o princeznách a princích, králích a královnách. Ale i o čertech a vodnících! Ale bát se nikdo nemusí, protože mi si z těch hradčanských bubáků budeme dělat legraci

Tak například uslyšíme o tom, jak se jeden čert strašně vztekal, a od těch dob se v místech, kde se to stalo, děje něco zvláštního. Určitě vás také bude zajímat, jak to bylo s pyšnou princeznou z Černínského paláce, či s lakomcem, který zakopal svůj poklad na Novém světě. Povíme si i o svatém Václavovi a jeho zlé matce, kněžně Drahomíře. Nezapomeneme ani na rytíře Bruncvíka, vždyť právě jemu vděčíme za silného lva, kterého máme na státním znaku.

Vyprávění je svou formou a rozsahem přizpůsobeno nejmenším posluchačům, ale my pevně věříme, že i ti odrostlejší si z naší procházky odnesou celou řadu zajímavostí :)))

Objednávka - A zase skřítek Sýpek, aneb Pohádkové Hradčany (AA)

Objednávat procházku A zase skřítek Sýpek, aneb Pohádkové Hradčany (AA) můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 2 290 Kč (elektronická podoba). Případně vám voucher vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Cena je 2 700 Kč. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 300 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

  • Partneři: