Pražský hrad včetně interiérů (C)

Dvouhodinová procházka , v rámci které se podrobně seznámíte s historií a současností Pražského hradu. Čeká vás návštěva Katedrály sv. Víta s kaplí sv. Václava, Starého královského paláce s Vladislavským sálem, slavným jezdeckým schodištěm a "defenestračním" oknem. Projdete se Zlatou uličkou a věží Daliborkou, navštívíte i Baziliku sv. Jiří, ve které je pochována Sv. Ludmila. Poutavé vyprávění našich průvodců zaujme posluchače všech generací, včetně těch nejmenších. Pejsky tentokrát nechte doma :)

Objednávka - Pražský hrad včetně interiérů (C)

Objednávat procházku Pražský hrad včetně interiérů (C) můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 1 800 Kč. Voucher vám vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 100 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

 • Milí přátelé, zde přinášíme základní program našich procházek.

  Budeme jej podle vašeho zájmu průběžně doplňovat.

  Pro větší skupiny zajistíme na kteroukoliv procházku individuální termín.

  Volejte prosím 603 215 324 (Eva Hotovcová, Eliška Lengálová).

  Těšíme  se na vás :)

 • Mladší sestra pařížské Eiffelovy věže - to je pražská Petřínská rozhledna. Vydejte se s námi na zbrusu novou procházku.

 • Pojďte s námi poznat tuto druhou tvář Prahy. Prahu plnou hampejzů, hlučných krčem, zavšivených nocleháren, zlodějů, podvodníků a prostitutek.

 • Partneři: