Komentovaná procházka po Pražském hradě včetně interiérů (C)

Dvouhodinová procházka, v rámci které se podrobně seznámíte s historií a současností Pražského hradu. Čeká vás návštěva Katedrály sv. Víta s kaplí sv. Václava, Starého královského paláce s Vladislavským sálem, slavným jezdeckým schodištěm a "defenestračním" oknem. Projdete se Zlatou uličkou a věží Daliborkou, navštívíte i Baziliku sv. Jiří, ve které je pochována Sv. Ludmila. Poutavé vyprávění našich průvodců zaujme posluchače všech generací, včetně těch nejmenších. Pejsky tentokrát nechte doma :)

Objednávka - Komentovaná procházka po Pražském hradě včetně interiérů (C)

Objednávat procházku Komentovaná procházka po Pražském hradě včetně interiérů (C) můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 2 290 Kč (elektronická podoba). Případně vám voucher vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Cena je 2 700 Kč. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 300 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

  • Partneři: