Putování za kávovou vůní

 

Pro mnoho z nás se káva stala příjemnou součástí dne, leckdo má i svou oblíbenou kavárnu. Pojďme se společně podívat do historie fenoménu kaváren.

Kde se tento nápoj vlastně v Praze vzal a jak přišly na svět kavárny jako berličky společnosti, místa k práci, obchodu i zábavě? Kam si chodili umělci takzvaně za múzami, intelektuálové na malou černou a studenti na šlofík a knihy z Topičova salonu?

Projdeme si místa nejslovutnějších pražských kaváren na korzu, na své si přijdou i příznivci chlebíčků či zákusků. Budeme si vyprávět o štamgastech, pikolících i kuchařích a jejich výtvorech, z nichž se sbíhají sliny. Jak je naším dobrým zvykem, předložíme vám pestré menu - výživná fakt s příběhovou oblohou i pikantní jednohubky.

Součástí vycházky není návštěva vybraných podniků ani občerstvení. Svačinou před procházkou i případné následné posezení po akci necháváme zcela ve vaší režii.

 

Objednávka - Putování za kávovou vůní

Objednávat procházku Putování za kávovou vůní můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 2 290 Kč (elektronická podoba). Případně vám voucher vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Cena je 2 700 Kč. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 300 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

 • Milí přátelé, zde přinášíme základní program našich procházek.

  Budeme jej podle vašeho zájmu průběžně doplňovat.

  Pro větší skupiny zajistíme na kteroukoliv procházku individuální termín.

  Volejte prosím 603 215 324 (Eva Hotovcová, Eliška Lengálová).

  Těšíme  se na vás :)

   

 • Dopřejte si procházku po Praze s rodinou či přáteli. Průvodce se bude věnovat pouze Vám! Vyberete trasu, která se Vám libí, termín, který Vám vyhovuje a hurá s námi za dobrodružstvím, zábavou a poučením. Voucher je určen pro šest osob, případné osoby navíc za mírný příplatek. Děti do šesti let zdarma. 

 • Partneři: