Rodinná procházka v individuálním termínu

Láká Vás možnost projít se po Praze s průvodcem jen s Vaší rodinou či přáteli? Nevyhovují Vám termíny našich skupinových výprav? Pak jste tu správně. 

Rodinná procházka je přestě to, co hledáte. Vyberte trasu, která Vás oslovila, zvolte termín, který Vám vyhovuje a objednejte. Do poznámky prosím uvěďte název trasy, kterou jste vybrali. Je jen na Vás, jestli se s námi vypravíte na Procházku strašidelnou Prahou, na Strašidelný Vyšehrad,  Za strašidly na Pražský hrad, na Kampu, či jinam.

Jste všichni dospělí? Pak by to mohla být Láska až za hrob, nebo Strašidla pro dospělé. A pokud je libo něco pikantnějšího, je tu Hříšná Praha. 

Pokud máte malé děti, vřele doporučujeme trasu Co vyprávěl skřítek Sýpek, či některou z variant Praha pro malé nožky.

 

Objednávka - Rodinná procházka v individuálním termínu

Objednávat procházku Rodinná procházka v individuálním termínu můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 1 800 Kč. Voucher vám vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 100 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

 • Milí přátelé, zde přinášíme základní program našich procházek.

  Budeme jej podle vašeho zájmu průběžně doplňovat.

  Pro větší skupiny zajistíme na kteroukoliv procházku individuální termín.

  Volejte prosím 603 215 324 (Eva Hotovcová, Eliška Lengálová).

  Těšíme  se na vás :)

 • Procházka strašidelnou Prahou! Nejlepší způsob, jak dětem představit historii stověžaté krasavice! S námi se nikdo nenudí :))) Výběr z několika tras.

 • Nová trasa vás zavede do  Pražské Lorety a odkryje vám její nejen duchovní poklady.

  Poutavé vyprávění vhodné i pro děti plné legend a napínavých příběhů.

 • Partneři: