Skřítek Sýpek na Starém Městě

Skřítek Sýpek, ten známý neposeda, nás tentokrát provede Starým Městem pražským. Sejdeme se u Prašné brány a budeme putovat uličkami Starého Města. Uvidíme Ovocný trh, Karolinum, Ungelt a Staroměstské náměstí s Radnicí a Orlojem.

Zažijeme spoustu dobrodružství, uslyším mnoho zajímavých příběhů, dozvíme se, kde v Praze straší a vůbec. Víte, proč se Prašná brána jmenuje Prašná a Ovocný trh Ovocný? Víte, aha. A víte, proč má český lev dva ocásky a kde se narodil Karel IV.?

To už je složitější otázka, že? Anebo tato: Proč se dům U zelené žáby jmenuje právě tak? Taky nevíte? Tak pojďte s námi, všechno vám rádi povíme :)

Objednávka - Skřítek Sýpek na Starém Městě

Objednávat procházku Skřítek Sýpek na Starém Městě můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 2 290 Kč (elektronická podoba). Případně vám voucher vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Cena je 2 700 Kč. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 300 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

  • Partneři: