Po stopách českých panovníků (A)

Sraz je v dolní části Václavského náměstí, kde si povíte o historii Prahy a vyrazíme přes Ovocný trh směrem k Prašné bráně. Pak nás čeká Ungelt, čili prastará celnice, Staroměstské náměstí s  Orlojem a Malé náměstí čili Ryneček.

Křivolakými uličkami Starého Města se dostanete až ke Karlovu mostu, kde uslyšíte o velkolepých symbolech české státnosti – Pražském hradu a Katedrále sv.Víta.
Cestou zazní celá řada zajímavostí a příběhů. V našem vyprávění nebude chybět svatý Václav, otec vlasti Karel IV, Jan Hus ani prezident Masaryk.

Procházka je bez problémů zvládnutelná i s kočárkem.

Rodinné vstupné: 490 Kč (pro tři osoby starší šesti let)

Objednávka - Po stopách českých panovníků (A)

Objednávat procházku Po stopách českých panovníků (A) můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 2 290 Kč (elektronická podoba). Případně vám voucher vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Cena je 2 700 Kč. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 300 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

  • Partneři: