Tajemná zákoutí Malé Strany a Kampy (B)

Naše nová trasa začíná poměrně nenápadně. Sejdeme se u stanice metra Malostranská a projdeme se Valdštejnskou zahradou, kterou možná znáte, nebo jste ji už s námi navštívili.  Ale nenechte se mílit! Dále naše kroky povedou například do bývalé Pětikostelské ulice, do ulice Tržiště, k Vrtbovské zahradě a ke kostelu Panny Marie Vítězné, ve kterém se nachází světoznámá zázračná soška Pražského Jezulátka. To už jsou místa méně známá... Maltézské a Velkopřevorské náměstí též nepatří k Praze k těm nejnavštěvovanějsím. Po cestě si povíme mnoho zajmavého o známých, i méně známých osobnostech (básník Mácha, generál Valdštejn, kníže Lichtenštejn a mnozí další ). Pokocháme se výhledem na Národní divadlo a Karlův most. V neposlední řadě zazní i řada pražských legend. O dračím vejci, O pivopřísežném skřítku Sýpkovi či O domě U obrázku Panny Marie. A závěrem vám prozradíme, kde a jak v Praze otestovat kvalitu  partnerských vztahů :)))

 

Objednávka - Tajemná zákoutí Malé Strany a Kampy (B)

Objednávat procházku Tajemná zákoutí Malé Strany a Kampy (B) můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 2 290 Kč (elektronická podoba). Případně vám voucher vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Cena je 2 700 Kč. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 300 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

  • Partneři: