Tajemná zákoutí Malé Strany a Kampy (B)

Naše nová trasa začíná poměrně nenápadně. Sejdeme se u stanice metra Malostranská a projdeme se Valdštejnskou zahradou, kterou možná znáte, nebo jste ji už s námi navštívili.  Ale nenechte se mílit! Dále naše kroky povedou například do bývalé Pětikostelské ulice, do ulice Tržiště, k Vrtbovské zahradě a ke kostelu Panny Marie Vítězné, ve kterém se nachází světoznámá zázračná soška Pražského Jezulátka. To už jsou místa méně známá... Maltézské a Velkopřevorské náměstí též nepatří k Praze k těm nejnavštěvovanějsím. Po cestě si povíme mnoho zajmavého o známých, i méně známých osobnostech (básník Mácha, generál Valdštejn, kníže Lichtenštejn a mnozí další ). Pokocháme se výhledem na Národní divadlo a Karlův most. V neposlední řadě zazní i řada pražských legend. O dračím vejci, O pivopřísežném skřítku Sýpkovi či O domě U obrázku Panny Marie. A závěrem vám prozradíme, kde a jak v Praze otestovat kvalitu  partnerských vztahů :)))

 

Objednávka - Tajemná zákoutí Malé Strany a Kampy (B)

Objednávat procházku Tajemná zákoutí Malé Strany a Kampy (B) můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 2 290 Kč (elektronická podoba). Případně vám voucher vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Cena je 2 700 Kč. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 300 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

 • Milí přátelé, zde přinášíme základní program našich procházek.

  Budeme jej podle vašeho zájmu průběžně doplňovat.

  Pro větší skupiny zajistíme na kteroukoliv procházku individuální termín.

  Volejte prosím 603 215 324 (Eva Hotovcová, Eliška Lengálová).

  Těšíme  se na vás :)

   

 • Dopřejte si procházku po Praze s rodinou či přáteli. Průvodce se bude věnovat pouze Vám! Vyberete trasu, která se Vám libí, termín, který Vám vyhovuje a hurá s námi za dobrodružstvím, zábavou a poučením. Voucher je určen pro šest osob, případné osoby navíc za mírný příplatek. Děti do šesti let zdarma. 

 • Partneři: