Tajemství pražských ostrovů (B)

 

Osvědčený mix historie, architektury a příběhů ze života zasazený tentokrát do malebného rámu řeky a zeleně.

Modrý pás řeky Vltavy zdobí Prahu jako skvostný opasek plný perel. Oněmi vzácnými perlami jsou pražské ostrovy. Některé z perel září bez větší změny po staletí, některé byste naopak dnes už marně hledali. Přijměte naše pozvání a  vyslechněte příběhy, které zelené oázy vyprávějí.

Pražské ostrovy právem  patří ke stále vyhledávanějším výletním místům. Naši vycházku započneme u kostela Panny Marie Vítězné na Malé Straně (zastávka tramvaje Hellichova) a poté se vydáme k řece. Dozvíte se, jak se žilo na vltavských březích, a čí obydlí byste našli v „zemi nikoho“. Povíme si, jak vypadal společenský život na Slovanském i Střeleckém ostrově, a jaké významné osobnosti byste tu mohli potkat. Vyprávět si budeme i o ostrovech již dávno zmizelých.  Prozradíme, co má společného věznice a velrybí kostice i místo jakého kulturního svatostánku byste dříve našli solnici. Uslyšíte, jaká byla nejoblíbenější lidová zábava na Střeleckém ostrově a čím, může být, obzvláště dámám, nebezpečné žofínské ovzduší. Víc už ale prozrazovat nebudeme. Nechte se překvapit :) 

 

Objednávka - Tajemství pražských ostrovů (B)

Objednávat procházku Tajemství pražských ostrovů (B) můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 1 800 Kč. Voucher vám vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 100 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

  • Milí přátelé, vzhledem k tomu, že nyní nemůžeme být spolu připíjím alespoň symbolicky a na dálku na vaše zdraví. Přeji vám mnoho sil a optimismu. Těžké období překonáme a pak se zase společně budeme radovat ze života s plnou silou.                          Vaše vrchní čarodějnice Eva Hotovcová

  • Přijeďte k nám na venkov :) Ráda vám ukážu svůj domov - půvabné městečko pod horou Říp. Roudnice má neobyčejně bohatou historii a milou klidnou maloměstskou  současnost. Bude mi ctí vám ji představit. Vaše Eva Hotovcová

     

  • Dopřejte si procházku po Praze s rodinou či přáteli. Průvodce se bude věnovat pouze Vám! Vyberete trasu, která se Vám libí, termín, který Vám vyhovuje a hurá s námi za dobrodružstvím, zábavou a poučením. Voucher je určen pro šest osob, případné osoby navíc za mírný příplatek. Děti do šesti let zdarma. 

  • Partneři: