To nejlepší z Prahy (P)

Naše výprava má dvě části oddělené pauzou pro načerpání sil. První část je věnována Pražskému hradu a Malé Straně, druhá pak Karlovu mostu  a Starému Městu. Celkově akce trvá přibližně tři hodiny. Není to mnoho, ale věřte, že během této doby uvidíte vše nejdůležitěší a nejkrásnější, všechno to, co v Praze rozhodně stojí za vidění.

Sraz na procházku je u Lvího dvora. Poté vstoupíte do areálu Pražského hradu. Projdete všechna tří nádvoří,  budete obdivovat Katedrálu svatého Víta, Starý královský palác  a Baziliku svatého Jiří. V kostce si vyposlechnete dějiny národa českého, od nejstarších Přemyslovců, přes Lucemburky a Jagellonce až po vládu Habsburků a vznik samostatné Československé republiky. Po zámeckých schodech sejdete na Malostranské náměstí, kde bude následovat třicetiminutová pauza.

V druhé části vycházky přejdete přes Karlův most a ponoříte se do křivolakých uliček Starého Města. Staroměstské s náměstí s radnicí a Orlojem, Týnským chrámem a svojí neopakovatelnou atmosférou vás jistě nenechá na pochybách, že Praha je prostě náš poklad.

Ve vyprávění průvodce nebude chybět ani celá řada tajemných příběhů a legend. Jak jinak, vždyť Praha je opředena starým tajemstvím. Pojďte je s námi poodhalit!

Objednávka - To nejlepší z Prahy (P)

Objednávat procházku To nejlepší z Prahy (P) můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 2 290 Kč (elektronická podoba). Případně vám voucher vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Cena je 2 700 Kč. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 300 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

  • Partneři: