Vánoční procházka

 

První sníh, vůně skořice a cukroví, světélka v oknech… Tohle všechno a mnohé další patří k poetice adventu. V dnešní uspěchané době se ale někdy vytrácí vnímání Vánoc jako svátků klidu, radosti a rozjímání. Pojďme na chvíli trochu zpomalit, připomenout si zapomenuté tradice a užít si předvánoční atmosféru stověžaté Prahy. Tušíte, kdo byly ometačky nebo lucky? Kam byste šli hledat první vánoční strom v Praze a jak by asi vypadal? Kde byste ve starých dobách našli vánoční trhy a o co děti s rozzářenýma očima u stánků loudily? Rádi vám to prozradíme a pokusíme se vykouzlit úsměv na tváři i vám. Trasa je neobyčejně půvabná, vede z Malostranského náměstí ulicí Tržiště a Karmelitskou, přes Kampu na Karlův most. Teple se oblékněte, přibalte třeba i termosku a nezapomeňte na dobrou náladu. Na vlastní oči uvidíte, že Praha ve vánoční čas promění se o adventu zas.

Objednávka - Vánoční procházka

Objednávat procházku Vánoční procházka můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 2 290 Kč (elektronická podoba). Případně vám voucher vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Cena je 2 700 Kč. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 300 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

  • Partneři: