Za strašidly na Hradčany (B)

Nejbáječnější způsob, jak poznat historii Hradčan.
Pojďte se s námi bát. Bude vás to bavit! Poznejte Prahu zcela netradičně při napínavém putování po stopách strašidel, zjevení a duchů.

V rámci naší procházky uslyšíte spoustu legend a zajímavých vyprávění. Nebudou však chybět ani základní informace o místech, kterými budeme procházet. Trasa vede z Pohořelce přes Loretánské náměstí na náměstí Hradčanské. Poté projdeme všechna nádvoří Pražského hradu, uvidíme Katedrálu sv.Víta, Václava a Vojtěcha, Starý královský palác a další pamětihodnosti. Naše putování zakončíme u proslulé Daliborky. Dojemná legenda o loretánských zvoncích, příběh stavitele Černínského paláce, strhující drama krásné Brigity z Jeleního příkopu, tajemné vyprávění o podivných zjeveních, která se objevovala ve svatovítské kapli – to vše vás určitě nenechá klidnými.

Náš průvodce vás zavede do míst, která jsou opředena starým tajemstvím. Tuto dobrodružnou výpravu si užijí všichni, včetně těch nejmenších. Tempo procházky je uzpůsobeno tak, aby byli v pohodě všichni členové výpravy.

Objednávka - Za strašidly na Hradčany (B)

Objednávat procházku Za strašidly na Hradčany (B) můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 2 290 Kč (elektronická podoba). Případně vám voucher vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Cena je 2 700 Kč. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 300 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

  • Partneři: