Zahrady Pražského hradu

Zahrady okolo Pražského hradu skýtaly nejednomu vladaři chvilku klidu a soukromí, navíc zásobovaly i panovnickou tabuli. Naštěstí se z jejich krásy můžeme těšit bez práce, proto nechme doma rýče i motyčky a pojďme si po vzoru panovníků užít příjemnou procházku zelení. Budeme si povídat o tom, kteří panovníci měli k zahradničení nejblíže, jak se vlastně dostaly do Čech tulipány, ale i které zjevení se dá podle pověstí potkat v Jelením příkopě. Čeká vás osvědčený mix historie, zajímavostí i příběhů, tentokrát v malebném rámu korun stromů.

Objednávka - Zahrady Pražského hradu

Objednávat procházku Zahrady Pražského hradu můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 2 290 Kč (elektronická podoba). Případně vám voucher vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Cena je 2 700 Kč. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 300 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

  • Partneři: