Alchymisté v Praze rudolfínské, aneb Vědci nebo šarlatáni?

Alchymisté se těšili úctě i přízni panovníků, kteří jim štědře otevírali své pokladnice, zároveň však v lidech vzbuzovali nedůvěru a strach. Jaká byla tajemství jejich elixírů, o co se snažili ve svých laboratořích a jak to bylo se zlatem či legendárním kamenem mudrců?

Odpovědi na tyto i další otázky naleznete, vydáte-li se s námi na putování malostranským podhradím. Společně se přeneseme o čtyři století zpět na proslulý dvůr Jeho Veličenstva Rudolfa II. a nahlédneme pod pokličku alchymistických tyglíků i rudolfínské Prahy umělců, vědců, alchymistů i šarlatánů.

Objednávka - Alchymisté v Praze rudolfínské, aneb Vědci nebo šarlatáni?

Objednávat procházku Alchymisté v Praze rudolfínské, aneb Vědci nebo šarlatáni? můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 2 290 Kč (elektronická podoba). Případně vám voucher vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Cena je 2 700 Kč. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 300 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

  • Partneři: