Strašidla Malé Strany a Kampy (B)

 

Půvabná Malá Strana a Kampa...Krásný výhled na Vltavu, malebná zákoutíčka pod Karlovým mostem. Většina z nás má tato místa spojená s romantickými procházkami.

Na romantiku, přátelé, však tentokrát rychle zapomeňte! Čeká vás výprava za přízraky a duchy. Malebná zákoutí levého břehu Vltavy se v hodině duchů stávají přímo rejdištěm nejrůznějších prapodivných bytostí, strašidel a přízraků. Vodníka Kabourka netřeba představovat. Legendu o rytíři Bruncvíkovi nejspíš také znáte. Ale dozvíte se i to, proč se Čertovka jmenuje Čertovka, jak vznikla Kampa a mnoho dalšího. A co třeba bezhlavá herečka Laura, která je naprosto nesnesitelná ještě 200 let po smrti! Co kostlivec s hřebem v hlavě? Též zajímavá historka o znuděné mladé paní, která připravila svého muže o život poněkud brutálním způsobem. Medvěd lidožrout....Stačí? Ale nebojte se, zbytečně děsit vás nebudeme. Vyprávění našich průvodců se, jak jste u nás zvyklí, ponese v duchu humoru a nadsázky. Takže směle s sebou můžete vzít i menší děti. A pejsky také :)))

Objednávka - Strašidla Malé Strany a Kampy (B)

Objednávat procházku Strašidla Malé Strany a Kampy (B) můžete také na emailu info@strasidelnapraha.cz, nebo telefonicky na čísle +420 603 215 324. Vyhrazujeme si možnost termín přesunout náhradním termínem. Z důvodů nízké účasti.

Dárky

Chcete potěšit své blízké?

Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.

Dárkový certifikát

Cena dárkového certifikátu je 2 290 Kč (elektronická podoba). Případně vám voucher vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Cena je 2 700 Kč. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 300 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Objednat dárkový certifikát

Další procházky Prahou

  • Partneři: